MMS: OFICIELNÍ VIDEOKLIP KE SKLADBĚ Z LÁSKY

Třebíčští psychedelici Mongolovy městské sady mají nový klip ke skladbě Z lásky z dílny naší hanácko-vídeňské spolupracovnice Pájky. Slavnostní premiéra klipu proběhla v neděli 8. března na MDŽ v Chicagu.

Skladba z lásky je závěrečnou skladbou desky Samochvála přináší rozhodně víc potěšení než samohana (Ears&Wind Records, 2013) a obstarat si ji můžete  e-kšeftu Dřevěná cikáda.

Jedná se o první oficielní desku MMS vydanou neoficielním labelem. Stejně tak jako následující Rouno pelichá z téhož roku a Černou tě omotám lepící páskou z roku 2015 (split s kapelou Metalurg). Ukázky z alb si můžete poslechnout zde, v jukeboxu, nebo na rádiu Dráťák.

Vlastní revival psychedelic band. Někdy v roce 1992 se hlavní dva protagonisté s vypůjčeným bubeníkem na jedné soukromé párty nasomrovali na pódium jakési tancovačkové kapely, že budou dělat umění. Jednorázový „projekt“ pod názvem Transplantáty od pantáty spřetrhal několik kabelů, rozdupal kytaristovy krabičky a produkoval cca 15 minut démonické zvuky i vizuální show aniž by v přítomných zanechal hlubšího dojmu. Zastesknouce si po slávě, zakládají rok poté tito dva renesanční velikáni Mongolovy městské sady.