NOVINY UŠI A VÍTR – KRÁKOR 2013 SPECIÁL

Vyšly noviny Uši a vítr červen 2013 – Krákor speciál. Součástí novin je přiložený kotouč se samplerem z Krákoru  2012. Noviny budou distribuovány na patnáctém Krákoru a všichni zákazníci Dřevěné cikády dostanou k objednávce libovolné velikosti a ceny po jednom výtisku, včetně lisované desky.

V červnových uších najdete rozhovor Lucky Ruškové s ponorkovým lékařem Mikym Marusjakem; ukázku z tvorby básníka Ivoše Krejzka; fotografické úlovky pro potěchu citlivé duše a vnímavého oka národa Krákořanů. vystavujících autorů: Arnošt Zukal (Roztoky u Prahy), Vlad Sabo (Pardubice), An Anus (Dolní Bojanovice), Andrej Čulák (Sk-Hlohovec), Zdeněk Vykydal (Brno), Michal Král (Brno) a Martin Kos (Brno) v režii 1FPC Brno uvidíte na výstavě pod širým nebem a malou ochutnávku z tvorby několika zúčastněných nabízí i Uši a Vítr; Fidův rozhovor s Pepou Suchánkem, bubeníkem v kapele Mongolovy městské sady (dříve Špinavý nádobí, Kdyby tisíc periskopů a dalších); a samozřejmostí jsou novinky na Dřevěné cikádě, tentokrát zaostřeno na náš label Ears&Wind Records; program Krákoru 2013, a další…
Přiložený sampler obsahuje  po dvou skladbách od části loňských vystupujících: Znouzectnost, Meluzína, Skrytý půvab byrokracie, Radek Dyma, Cermaque, Já jsem poznal, Hadry z těla a Ležérně a vleže. 15. a 16. června l.P. 2012 na Krákoru zaznamenal a poté zvukově zpracoval Milan Haußmann v Tübingenu v Německu. Mastering dokonán u Víta Rašky ve studiu Chlív v Brně, na Moravě.

 

 

Elektronické verse vyšlých novin Uši a Vítr naleznete v ARCHIVu, doporučená cena tištěné verse je 20Kč+volitelná příloha CD Sampler Krákor 2012, pro zákazníky Dřevěné cikády grátis.