SEKTA

Fandíte tomu co děláme? O tom se dá s úspěchem pochybovat, ale přesto kdyby náhodou: můžete nám poslat keke na pivo a na provoz, Můžete si napsat o hesla k rozbalení stažených MP3, můžete si napsat o slevu na fesťák, nebo na koncert kterej pořádáme, o slevu na knížky a cédéčka. Můžete si objednát předplatný měsíčních novin Uši a vítr. Můžete nás zvát na piváky.

Jsme z Měsíce, to je teď populární. Šukáme tam s mimozemskejma entitama bez kyslíkovejch přístrojů a na té odvrácené straně planetárního souputníka, tam lejeme piváky. A na té přivrácené strně, tam lejeme piváky taky.
V podzemí kráteru Bečvář vymejšlíme pičoviny, lejeme piváky a vydáváme desky a knížky, tiskneme Měsíční noviny Uši a Vítr, knížky a časáky… A šukáme s mimozemskejma entitema. Úcastní se toho například Herman Traumer, pokud zrovna v lunetickém skleníku nesklízí konopí, přítomen jen pan Dolfi kterej se přistěhoval s celou hořící putykou, nebo Květuzor Škvírkó co přiletěl na vlně hořícího psa. Měsíc je kuřácký doupě a éterem duní Die Retardovaný Koksoplyn.

Chystáme převrat, to je nad slunce jasnější i na Měsíci.