RÁDIO

DRÁŤÁK – RÁDIO SPODNÍCH PROUDŮ
(www.dratak.cz)
Rovněž můžete poslouchat pomocí přehravače ve vašem PC (Winamp, VLC), stačí zadat v přehravači URL: http://www.dratak.cz:8000/dratak

Na kuřáckém kanále – na Dráťáku – v současné době hrají především interpreti spojeni s vydavatelstvím Ears&Wind Records a dalšími nezávislými labely, svobodomyslní  umělci nekolaborujících s OSA a podobnými organizacemi. Pokud chcete s platformou rádia Dráťák spojit své jméno, nebo label, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou zašlete MP3 dle instrukcí níže.
Nabízíme prostor štvavé vysílačky autorům původní autorské muziky bez žánrového omezení, prostor má mluvené slovo, poesie, přednáška, divadelní hra… Podporujeme jak samotné umělce, tak nezávislé labely.
Ucelené pořady budeme archivovat a budou v éteru ve stanovený premiérový čas a v repríze. Poté budou přesunuty do snadno dohledatelného archivu ke spuštění – k poslechu.

INFO PRO UMĚLCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT V ÉTERU DRÁŤÁKU:
Naše vysílačka je nekomerční, soukromý projekt charakteru zájmové činnosti. Nepodporujeme autory, kteří jsou zastupováni OSA, nebo podobnou organizací. Takoví nechť se laskavě obrátí na komerční sektor.

CHCEŠ-LI NÁM POSLAT MP3
Tyto musí být pojmenovány BEZ DIAKRITIKY, MEZER A VELKÝCH PÍSMEN A ŘÁDNĚ OTAGOVÁNY (BEZ DIAKRITIKY)
Např. programem MP3 TAG a ideálně srovnány v MP3 GAIN
Neposílej nám odkazy na Zóny a Kempy, pošlI nám hotový balíček ošetřených MP3 přes libovolnou úschovnu dat

odkazy na volný software:
http://www.mp3tag.de/en/
http://mp3gain.sourceforge.net/
Neodpovídající soubory nebudeme akceptovat . Kromě přetagovávání empétrojek musíme někdy taky pít pivo a už dost, že ten všechen servis děláme ZADARMO, trochu nám usnadnit práci, to by bylo dobré.

Neodpovídající soubory nebudeme akceptovat, protože budeme toho času na pivu.
Pokud máš dočteno až sem, link na nahrávky pošli na: igor.latal[helix]hotmail.cz se subjektem Dráťák

A ještě poslední věc, dobře si rozmysli, zda se nechceš v budoucnu nechat zastupovat OSA, protože to bychom museli ty pečlivě připravené nahrávky nadobro zprovodit z éteru.

-fido-
& kolektiv

DRÁŤÁK REINKARNUJE

NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST:
Dráťák přijme Zprávaře
Požadavky: vyhledat nahrát a odvysílat kulturní zprávy a drby
Platové ohodnocení: žádné
Benefity: můžeš muflit ty svý módra do éteru

Dráťák přijme Roztleskávačku
Požadavky: roztleskávat koncerty Finské kapely, alespoň trojky kozy, nebo menší, ale hezký. Načtenýho Malýho prince a Kapitána Nema. Hra na pianino, nebo harfu, nejlépe oba nástroje současně (i k demolici).
Platové ohodnocení: žádné
Benefity: při vzájemných sympatiích benefiky, hraní s Finskou kapelou

Dráťák přijme Cleaning managerku
Požadavky: uklidit bordel po máničkách po Krákoru, možno i s kolektivem dobrovolníků které zajistí.
Platové ohodnocení: žádné
Benefity: při vzájemných sympatiích benefiky, hraní s Finskou kapelou a škopky během festivalu grátis. Lopata včetně násady k užití ve volném čase pro osobní použití.

Dráťák přijme Programátora
Pořadavky: doprogramovat časovače, automaty a další vychytávky do rádia, nebo je někde ukrást a přilepit je tam.
Platové ohodnocení: žádné
Benefity: při vzájemných sympatiích můžeš s náma chlemtat škopky, hraní s Finskou kapelou. Nakonec nám to můžeš heknout.

Dráťák přijme Čichače
Pořadavky: vyčmuchat kuřáckou hospodu, nikomu vo tom neříct a bez zbytečných průtahů přinést tu radostnou zprávu rovnou do redakce.
Platové ohodnocení: žádné
Benefity: můžeš se účastnit společné pitky v hospodě co vyčicháš, kde můžeme společně pomlouvat Zprávaře a Clean managerku. Jako úspěšný čichač budeš v redakční hierarchii zřejmě úplně nejvýše postavenou figurou.