KRÁKOR OD ROKU 1998

Vyšla kniha KRÁKOR – Kronika, dokumentující patnáct let festivalu 1998-2013.
Objednat z první ruky můžete na Dřevěné cikádě.

2017 – Ostopovice u Brna 16-17. 6.
Vystoupili:
Program festivalu, plakát, upoutávka zde.

2016 – Ostopovice u Brna 17-18. 6.
Vystoupili:Přetlak Věku, Yurodivi (PL), Marcel Kříž, Balzamina, Fkletzi, Stará Dobrá Ruční Práce, Kabaret Dr. Caligariho, Herman Traumer, Čočka, Šílenej Hans, Předkožky, Ať Se Snaží Ona, Mira Kubín, Sbor Břežanských Kastrátů, Gregor Samsa, Hynkovy Zámky, Idiot Crusoe, Janota 1935, Elektrická Svině, Čtyři Lišky, Bouchací Šrouby, Yhteinen Makkara, Tomáš Hájek, Káťa Brekekex, Superego Kid, Kangaroos In Austria, Mile Me Deaf (A), Throw Down Bones (I), Wolf Trap, Cyril Motýl, Lukas B. Bach, Ondřej Turoň, Milan Andrássy A Spol.,Samčo, Brat Dážďoviek (SK), Pentagramček (SK), Krausofon Digital / Revival The Bachory, Sheeva Yoga, The Neunikneš, Allskapones, Nitrocel (EX Jentakřvááát), Empty Pipen , Wc Tj Brno A Přátelé, Eva Macholánová Motlová Hořící psi a jiné obrazy
Program festivalu, plakát, upoutávka zde.

2014 – Ostopovice u Brna 27. – 28. 6.
Vytoupili: Postižená oblast, Tři+, Kapela Sobola II, J.E.Frič & Ťovajz, DG 307, Jana Orlová, Česnekový hlavy, Metalurg, Kalan (at), OTK, ST Bend, Produkt Krejzek, Po pracovní době, Mongolovy městské sady, Barbar Punk, Fask Luma, Peacock Ball (SK), Vladimír Smutný, Darren Eve (UK),Pavel Šuhájek, Skrytý půvab byrokracie, Bez záruky, Nikola Mucha, Hrochansony, Angelos Morfeas (GR), Pepa Klíč, And one Freak Cello Orchestra, ŽEN, Nic moc kvintet, Houpací koně, Havárna, Kolben Kavlík, Hever a vazelina, Čočka, DJ Aalien. Výstavy: 1FPC Brno a přátelé, Eva Macholánová Motlová
Program festivalu, plakát, upoutávka zde.

2013 – Ostopovice u Brna, 28. – 29. 6.
Vystoupili:  Špinavé spodní prádlo, Pohlavní nádraží, Hrozně, Stará dobrá ruční práce, Old Minka Band, Mongolovy městské sady, Kabaret Dr. Caligariho, Kontroll, Hynkovy zámky, Blaho 19,  Ruce naší dory, Nicmoc Kvintet, Fkletzi, Česnekový hlavy, Ylo africký slon, Skrytý půvab byrokracie, Tyršova společnost, Hokr, Ciment, Burgtheatr, Spytihněv, Milano, Klec, Čočka, Ivoš Krejzek, 1. fotopoetický club Brno
Program festivalu, plakát, upoutávka zde.

 

2012 – Ostopovice u Brna, 15. – 16. 6.
Vystoupili:  Lovegasm, Barbar Punk, Ležérně a vleže, Metalurg, Znouzectnost, Uraggan Andrew & Reggae Orthodox, Jindra Holubec, Mongolovy městské sady, Divadlo Triarius, Bubák Šupílek, Meluzína, Radek Dyma, Žen, Jakub Čermák, Skrytý půvab byrokracie, StBend, Čočka, Hadry z těla, Já jsem poznal, BBP, Chór vážskych muzikantov, Nevidim, Typ Skršín, 1. fotopoetický club Brno

 

2011 – Ostopovice u Brn, 17. – 18. 6.
Vystoupili: Záviš, Sanitka, Mira Kubín, Jiříkovo Vidění, MCH band, Fousy Mojo, Hokr, Mel na fšechny hajzly, Cémuršámur, Sladký konec, Ivo Vrba, Radek Dyma, My Theatre, Hynkovy zámky, Skrytý půvab byrokracie, Jan Lamram, Ylo africký slon, Nikola Mucha, Burgtheater, Nedělní Lidé, Hrozně, Oka mžik, Napalmed, Třetí kultura, Altvater Gebirge, Čočka, Homér, 1. fotopoetický club Brno

 

2010 – Ostopovice u Brna, 18. – 19. 6.
Vystoupili: Metalurg, Záviš&Pepa Klíč, Stará Dobrá Ruční Práce, Špinavý nádobí, Slum, Dirty Old Town Band, Hary a Hadi, Děti kapitána Morgana, V obležení žen, Tomáš Vtípil, Havárna, Marian Palla, Špinavé Spodní Prádlo, Spytihněv, Skrytý půvab byrokracie, Květoslav Dolejší&Concorde Crash, Pavor Nocturnus, Kauflant, Postižená oblast, Libor Krejcar & Tamers of Flowers

 


Starší ročníky: 1998-2009. Silůvky, Moravský Krumlov, Radešín, Doubravník

Stránky: 1 2