KRÁKOR OD ROKU 1998

2009 – Střelnice Doubravník, 19. – 20. 6.
Vystoupili: Kotrč Kadeřavý Band, Standartní kompot, Já jsem poznal, Nedělní Lidé, Burgtheater, Gregor Samsa, Dirty Picnic, Marbulínkova sestřička s nejmilejší drůbeží, Luboš Vlach, Nikola Brasko, Slum, Záviš, Pepa Klíč, Strana houpacího koně, Sibérija, Tumpach Kvoč, Petr Linhart, Poco Loco, Extempore, Skrytý půvab byrokracie, Ylo, Hynkovy zámky, Čočka, Společná stolice, filmy Martina Chlupa

 

2008 – Zámek Radešín, 27. – 28. 6.
Vystoupili: Tři tuny, Metalurg, Spolčení hlupců, Nedělní lidé, Sanitka, Sladký konec, Clawed Forehead, Zelené koule, Standartní kompot, Špinavé Spodní Prádlo, Radim Babák, Idiot Crusoe, Špinavý nádobí, Stará Dobrá Ruční Práce, Ser Un Peychalero, Ples v opeře, Hynek Ozzy Paseka, Postižená oblast, Ivoš Krejzek, Kubín & Vtípil & Blažek, Nevidim, Frič & Holata, Máša M. Dudziaková

 

2007 – Zámek Radešín, 29. – 30. 6.
Vystoupili: Loose Blues, Stolní Společnost, Tohorobův Lipet Grund, Chór vážskych muzikantov, BBP, Ležérně a vleže, Spytihněv, Divadlo Hvizd, Ruce naší Dory, Skrytý půvab byrokracie, Marcel Kříž, Škroupova 12°, Slum, Mira Kubín & Tomáš Vtípil, Společná stolice, Idiot Crusoe, Memorial, Špinavý nádobí, Pepa Klíč, Standartní kompot, Sigismund de Chals & Roman Kolliner, Patrik Kotrba; Bětka Hnilová & Lovec, Hynek Robeš, Marek Sobola

 

2006 – Moravský Krumlov, 23. – 24. 6.
Vystoupili: Záviš, Havárna, Čočka, Fyzické osoby, Stará Dobrá Ruční Práce, Květoslav Dolejší, Memorial, Spytihněv, Cat and dogs band, Hynek Robeš a Tomáš Benda, Divadlo Hvizd, Špinavé Spodní Prádlo, [che], The Inseminators, J. J. Neduha, BBP, Špinavý nádobí, Nevidim, Nedělní lidé, Black Spirit Rose, Bětka Hnilová & Lovec

 

2005 – Moravský Krumlov, 24. – 24. 6.
Vystoupili: Ruce naší Dory, Kapela Sobola, Ylo Africký slon, Skrytý Půvab Byrokracie, Czaldy Waldy kvartet, Kolowrat, Houpací koně, Čočka, Havárna, Old Minka Band, Spytihněv, Propaganja, Peach U. S.

 

2004 – Moravský Krumlov, 25. – 26. 6.
Vystoupili: BBP, Nezpapaláš, Skrytý půvab byrokracie, Záviš, Stolní Společnost, OTK, Stará Dobrá Ruční Práce, Kapela Sobola, Hynek Robeš, Euronymos, Sigismund de Chals, Temná komora (výstava fotek)

 

2003 – Moravský Krumlov,27. – 28. 6
Vystoupili: Zdravá výživa, Hynek Robeš, Hadry z těla, The Pervers Animals, Kapela Sobola, Šántí, Sad Harmony, Marek Sobola, Fkletzi, Sad Harmony, Germ, Pivosaurus, Závislost na zvuku, Radost, Oka mžik

 

2002 – Moravský Krumlov, 28. -29. 6.
Vystoupili: Betonovej Bez, Stolní Společnost, Markantní úbytek mechanických krtků, Šílení Panici, Vlny a vlnky, Sitňan, Náhodná sešlost, Hally Belly, Gi Gie Bend, Rhondian, Ausgerechnet, Dobrovolná skromnost, Freedumb, Germ, Minimum Wage, Security Constabl Assistants, Terra Ignota, Ú.N.P., V.A.R., Závislost Na Zvuku, Zima, Foxymon film a video, Martin Láník a Michal Gryga (filmy), Euronymos (čtení), Martin Šťourač a Petr Klement (výstava fotografií)

 

2001 – Silůvky u Brna, 26.6. a 8.7.
Vystoupili: Anna Burešová + Anna Burešová revival, Fjärlikene, Idiot Crusoe, Jiříkovo Vidění, Spytihněv, Ú.N.P. Budoár staré dámy, Šílení panici, Fjarlikene

 

2000 – Silůvky u Brna, 24.6., 8.7. a 26.8.
Vystoupili: Šílení Panici, Dobrovolná Skromnost, Zed na2, Hary Kochr, Cobain Survival, Bricanyl Turbuhaler, Naive Phiz from Bluechina Band, Morpork, Canopy, Freedumb, Alou na holou, Brixbar band, divadlo Národ tobě, Radobos, Salash, Spytihněv, Šílení Panici, Ú. N. P.

 

1998 – Silůvky u Brna, 28. 8.
Vystoupili: Artefakt, Death Sentence, Defender, Dying 4 Reverie, HRK+Q, Kira, Nasal Drops, Škoda 120

 


Další ročníky:

Stránky: 1 2