EARS&WIND RECORDS NA RÁDIU CYP

Ostravské rádio Cyp nyní vysílá každou sobotu od 15.00 do 17.00 nekomentované pořady dramaturicky složené výlučně z hudby z desek vyšlých péčí našeho labelu Ears&Wind Records.


A co je Cyp?

Jedno z nejstarších internetových rádií tohoto druhu v našich končinách. Vysílá z Ostravy, kde žijí i otcové zakladatelé a jak píší na rádiovém webu: patrně v Ostravě i pojdou.

 

Snahou redakce je pouštět na pomyslných vlnách našeho rádia  kapely, projekty, DJs, DJ`s sety,autorské pořady,koncerty, autorská čtení a podobné aktivity mající souvztažnost  k subculture scéně napříč žánry (DIY,  HC, punk, gothic rock, alternativa, tzv. world a ethno music, underground, elektronická a taneční klubová scéna, poezie a mluvené slovo atd. atd. a tak podobně).

 

Základem filosofie Rádia Cyp je podporovat nezastupované autory. Redakce rádia Cyp tedy drze ukazuje prostředníček směrem k Osám, Intergramů a jiným ždímačkám a bubákům, což mnozí mohou považovat za projev pirátskosti, osobně však tento počin považuji za výraz svobodného činění jak ze strany rádia, tak ze strany účastných umělců. Nakonec k Ose zla jsem se již vyjadřoval nespočetněkrát.

Držme palce ať rádio Cyp kvete a košatí, nezblne a zůstane pořád tím nekonvenčním, nekomerčním a svobodným kanálem.

Naladíte na radiocyp.cz

-fido-