FESTIVAL NEKAPEL NA POCHCANEJCH ŽIDLÍCH

11. prasince 2015 prožijeme společně advent na Pochcanejch židlích. Vystoupí slovutné kapely z rozličných psychiatrických léčeben. Vstupné na nevystoupení nečiní 22, ale pouze 21Kč, na akci se ne nesmí, ale může kouřit. V motoru z tupoleva lze opéci přinesené špekáčky.


YHTEINEN MAKKARA (Suomen Tasavalta)
Padesát rund Kalevaly vyblitých z chřtánů etnických laponců. Los to je kurva velká jako kráva, stejně jako dokáže los zdemolovat váš automobil, Sdílený špekáček, nebo Obyčejný salám chcete-li, zaručeně zdemoluje vaše ušní bubínky. Finští imigrnati, lesby a buzeranti.

 

MINISTERSTVO PRO STYK S BOHUŇOVICKOU VEŘEJNOSTÍ (Tvarůžkova Lehota)
Ještěři z pekel, paliči koťátek a representanti temné totalitní krutovlády. Nihilističtí virtuosové a členové svlíkacího komanda. Kolektivní inkarnace Adolfa Hitlera. Satanáš není jeden.

 

SOBOLA MARMELÁDA (Štatl) NEKAPELA BYLA VYHOZENA Z POŘADU, PROTOŽE FRONTMAN JE LAMPASÁK SPOLUPRACOVAL S KGB
Na počátku byl Košíček oblíbených písní, na konci už jen Něžnosti. Příběh lásky a zrady, světla, temnoty a plísně. To byly jejich písně! Ucházel se o dceru čarodějnice a byl zapuzen čarodějem. S plnou hubou měsíce, znovupovstal z vichřice a obklopil se novými hodovníky. Narve ti ho do huby!

 

SMUTNÝ HAVRAN (Štatl)
Když je dnes člověku dvacet, chce se mu hnusem zvracet, když bylo člověku padestát a potká dalšího přesluhujícího alkoholika, buď spolu odjedou na hory, nebo založí kapelu. Z důvodů snížení věkového průměru v kapele pod hranici důchodového věku se rádi obklopují koťátky.

 

PSYCHODEFORMÁTOR (Slovenský štát a kolonie)
Fenomenální houslista, basista, kytarista, bubeník, harfista, thereminista, komunista, triangelista a pootočený kvadratista. Významný vydavatel, vykladatel, zakladatel, významový překladatel, dyzajnér, grafik, piják borovičky EZT v doprovodu někoho bezvýznamného…

 

Festival memoruje Ivosch krejzek, tento na scéně vysloví i své něžně obscénní básně a prolne se vystoupením několika vystoupení avizovaných nekapel, zatímco fernet se prolne jím a jeho, naše i vaše chcánky některou židlí. Když bude svítit měsíc, uslyšíte jeho heligonku.
Dále na programu zlatý hřebec ZEN Poetry Bratříček Floriánek a to taky není žádná mula.
V okolí baru budou pro vaši bezpečnost před případným teroristickým atakem na výsostné americké území rozmístěny pasti na Miši.