KOONDA HOLAA V BRNĚ

Ve středu 21. října vystoupí v sále divadelního studia Paradox v Brně Koonda Holaa. Kořeny v kapelách jako F.P.B., Pseudo Pseudo, nebo Už jsme doma. Divadelní studio Paradox na Křížové ulici není žádná pseudointelektuálská snobárna, ale výborná kuřácká putyka s dobrými pivy a precizním sálem – nebojte se toho!!!

Na místě distro Dřevěná cikáda v plné polní. S oběma tituly Koonda Holaa k dispozici.
Vstupné 60Kč, začátek ve 20.00
Adresa: Křížová 20, Brno (nedaleko Mendlova nám., spojení šalinou č. 2 z Hl. nádraží na zast. Poříčí)

 

Pro mě „vyžít“ je něco jinýho než pro jiný lidi. Já prostě chci hrát. Ne že chci, já to potřebuju, mě nebaví nic jinýho. Já nejradši ze všeho sedím za volantem a poslouchám muziku – a to jedu na koncert, kde večer hraju. A když mám volno, tak jsem ve studiu a nahrávám. A pokud jsem schopnej si opatřit prostředky na zaplacení nákladů na takovejhle život, tak mi to bohatě stačí a nepotřebuju pro sebe mít vůbec nic.

Já ani jinak nemůžu. Já bych nic jiného ani dělat nechtěl, ani bych nedělal. Do dneška jsem měl takový štěstí – jet za svým světlem v dáli –, ale taky si nic nenamlouvám a vím, že mi nic nepatří a že to bude třeba s věkem o hodně těžší, než je to dnes. Ale já jsem si to svým způsobem vydobyl od světa tím, že jsem neustupoval, že jsem jel pořád rovně, a to i když tam byla zeď, a že jsem svým způsobem věděl, že jednoho dne můžu taky hodně narazit. Nebo konečně narazit.

 

A malá ochutnávka z tvorby:
skladby: fat-bitch-must-die a satan-your-kingdome-must-come-down

Requested file could not be found (error code 404). Verify the file URL specified in the shortcode.
Requested file could not be found (error code 404). Verify the file URL specified in the shortcode.