INTERPRETI

Dráťák - rádio spodních proudů

Chcete aby VAŠE hudba, čtení, rozhlasová hra… zněla z Dráťáku?
Pak nám přes úschovnu zašlete řádně otagované mp3 (bez diakritiky a mezer v názvech souborů a bez diakritiky v ID3 tagu) a my vás rádi zařadíme do vysílání. Pište přímo na sopel[helix]email.cz

Pokud jste zastupování OSA, nebo jinou oprganizací autorskou, laskvě opusťte tento prostor a obraťte se na komerční rádia.

K řádnému otagování mp3 ideálně použít volný software ID3TAG, ke stažení např. tady: http://www.mp3tag.de/en/
Program je i v češtině.
ID3 tagy je třeba řádně a bez diakritiky vyplnit, jinak se MP3 nebude zobrazovat a pouštělo by se anonymní dílo a jako takové nebudeme na rádiu pouštět.
Nezasílejte nám odkazy na Bandzone apod. Zašlete nám hotový balíček pomocí online úložiště (leteckaposta.cz, uschovna.cz atd.) a mailem pouze odkaz na stažení.

Chcete vysílat vlastní živý, nebo přednatočený pořad?
Pište přímo na sopel[helix]email.cz

 

 

Výčet umělců které můžete slyšet na Dráťáku, aneb komorní síň slávy:

4 lišky
Abbé Brémond Ensemble
Albert de Euronymos
Alexandra Lassková
Alpin
Anna Burešová
Aspen
Atomová Mihule
Ausgerechnet
Balzamina
Barbara Studio
Bilitza a Vtípil
Betonovej Bez
Bez záruky
BBP
Bouchací šrouby
Budoár staré dámy
Burgtheater
Cirkus Mrodry Ublues
Černá vdova
Česnekový hlavy
Čočka
Čvachtavý lachtan
Dáša von Flaša
Degra
DG307
Duševní otřes

Fkletzi
Fibichův úlis
Furré
František Hubatka
Gi Gie Bend
Ginnungagap
Gregor Samsa
Hadry z těla
Hally Belly
Hary a Hadi
Havárna
HC Tramp
Hickory Jack
Hokr
Honzíkova cesta
Hrozně
Hudební hluch
Hynkovy zámky
[che]
Idiot Crusoe
Insania
Ivoš Krejzek
Já jsem poznal
Jan Lamram
Jaroslav Erik Frič
Jaroslav Typlt
Jinovatka
Johny Service
Josef Jindrák
Josef Klíč
Kabaret Dr. Caligarigo
Kapela Sobola
Kolben a Kavlík
Kontroll
Kozy
Krokodýlova skupina
Květoslav Dolejší
Laďa Baďa Latka
Lambrechtův psychometr
Lekses
Les Symboles
Lokální ryby
Lovegasm
Luboš Vlach
Lucie Rušková
Massola
Mancuso
Marcel Kříž
Memorial
Metalurg
Milan Kozelka
Milan Holeček
Milan Vojtíšek
Mira Kubín
Mirek Holman
Mongolovy městské sady
Narajama
Něco co hýbe ušima
Největší svině
Nedělní lidé
Nemanželská šlechta
Němá hysteria
Nevýpar Kovatjezd
New Kids Underground
Nicmoc kvintet
Nihilizzm
Nikola Brasko
Nikola Mucha
Nový Oldřich
Old Minka Band
Oliverova dálka
Omakalamuhopotajmu
Oscar Band
Pavla Šuranská
Patrik Kotba a Lukáš Drobík
Pařez
Pechanin Depresivum
Permon Balet Superstar
Petr Pařízek
Píča
Ples v opeře
Postižená oblast
Potkaní sezóna
Prasidents
Pukl Band
Pure Cityzen
Proletáři všech zemí
První hoře
Radim Babák
Radost
Rhondian
Roman Kolliner
Rozvrat Rodin
Samci za 3000
Seru un Peyjalero
Šárek Band
Sibérija
Síla
Skrytý půvab byrokracie
Sonzich
Spolčení hlupců
Stará dobrá ruční práce
Střeštidlo
Stolní společnost
Špinavý nádobí
Špinavé spodní prádlo
STBend
Terakokoti
Terra Ignota
The Pervers Animals
Tomáš Hulenyi
Tomáš Vtípil
Tomáš V. Pohořalý
Tiché lodi
Tvar bez formy
Tyršova společnost
Umělá hmota
Urnový háj
Víťa Holata
Vladimír Šrámek
Vobezdud
Výkřiky břich
Ylo Africký slon
Yurodivi
Zapalmne
Zdechlá krysa II
Žaludeční vředy
Záviš
Zdeněk Volf
Znouzectnost
Zeměžluč
Žen
Zima
3+