SKONČIL KRÁKOR 2015

Sedmnáctý ročník festivalu Krákor je za námi, pivo je vypito, rány vylízány. Rány na buben dozněly. Na festivalu jsme pokřtili dvě desky. Za neuvěřitelné ostudy skvělý debut Špinavého spodního prádla z Olomouce, nazvaný Rány na buben a tak trochu v utajení si odehráli svoji premiéru a derniéru současně Balet československého rozhlasu, přičemž jsem k této příležitosti vydali 50-ti kusovou raritu nazvanou Taky tak vypadal. Ve spolupráci se spřízněným rádiem Cyp z Ostravy jsme obnovili druhou scénu, stejně jako jsme ji měli kdysi v Krumlově a později v Radešíně, tentokrát to byl dost riskantní počin, který ovšem vyšel skvěle… Pomalu se scházejí fotky a videa z festivalu, tak zatím malá ukázka, postupně budeme aktualizovat…


Sobotní malá scéna patřila rádiu Cyp, zde na záznamu Jiří Neduha čte ze své knihy, na pozadí se ozvývá zvučení v tunelu. Níže brněnská Zeměžluč.

 

 

Brněnské Hrozně není nutno představovat. Na značce Ears&Wind Records vydali po dlouhých třiceti létech hraní debut Už není čas, desku která přesto že je skvělá je výborně hodnocena dokonce i hudebními kritiky.

 


Malá fotosonda do sedmnáctého ročníku níže. Řada fotografií rovněž na Kniha ksichtů – Krákor 2015. Program festivalu a zvadlo k nalezení zde.

 


Ukázky z desek, které byly uvedeny na Krákoru 2015:

Špinavé spodní prádlo
Rány na buben
Ears&Wind Records 2015

Requested file could not be found (error code 404). Verify the file URL specified in the shortcode.

Requested file could not be found (error code 404). Verify the file URL specified in the shortcode.

K dostání na Dřevěné cikádě (zde)

 


Balet Československého rozhlasu
Taky tak vypadal
Ears&Wind Records 2015K dostání na Dřevěné cikádě (zde)

 


 

A tradiční zátiší s čarovnými předměty. Lehce dementní výrazy poukazují na náročný prodloužený víkend. Za rok na viděnou.